Zeszyt IX/2016

Autor opracowania: dr inż. Tadeusz Klimek

Zeszyt obejmuje cztery opracowania, w tym trzy oszacowania wartości i jedną opinię na temat wartości wykonaną na zlecenie sądu. Dwa pierwsze oszacowania dotyczą opinii o hipotetycznej wartości środków technicznych (wycinarki Byvention i maszyny drukującej, wielkoformatowej Zünd), które zgodnie ze zleceniem sądu były przeprowadzone na datę wcześniejszą w stosunku do dat sporządzenia opinii.

Trzecie oszacowanie dotyczy skradzionego klimatyzatora i w zasadzie sprowadza się do określenia utraty wartości spowodowanej tą kradzieżą. Czwarte opracowanie jest opinią wykonaną na zlecenie sądu, który pyta o faktyczną wartość wagopakowaczki ponieważ w aktach sprawy znalazło się 5 różnych wycen tego samego środka technicznego.

Niektóre opinie zostały przedstawione na II Zjeździe Rzeczoznawców i Sympatyków BOMIS-u.

Wysyłka elektroniczna po uregulowaniu płatności. 

Cena publikacji:

350 zł + 23% VAT

Zamawiam
Zeszyt IX/2016

Dane zamawiającego:

UWAGA: Należy uzupełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.
Wiadomość została poprawnie wysłana. Proszę sprawdzić e-maila z potwierdzeniem.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Zaufali nam m.in.:
Siemens Finance mBank Węglokoks Prokuratury Okręgowe Phytopharm Klęka Sądy Okręgowe mLeasing PKO Leasing Kancelarie Komornicze Metal Technologii Boryszew Tenso Związek Banków Polskich Sądy Administracyjne City Bank Handlowy Politechnika Warszawska BNP Paribas Politechnika Wrocławska Elektrobud Szpitale Kliniczne Grupa Azoty Administracja Skarbowa Banki Spółdzielcze Millenium Leasing
i inni. Jak możemy być Państwu pomocni?